to inaczej DIETA uspokajająca, relaksująca.

dieta przeciwnerwicowa

Jezeli żyjesz w stresie, lęku, czy niepokoju, miewasz stałe uczucie zmęczenia, zmęczenie po wypoczynku nocnym, bóle, zawroty głowy, męczące sny, lęki to ta dieta jest dla Ciebie.

Dzięki odpowiednio skonstruowanej Diecie Żółtkowej, rozpoczniesz proces powrotu do swojego zdrowia psychicznego. Wzmonisz swój układ nerwowy i znowu poczujesz się lepiej, pewniej i bezpieczniej.

 

 

 

 

ZAINTERSOWANA/Y ?

Wypełnij formularz - BEZPŁATNE WSPARCIE

lub pytaj o szczegóły pod nr 33 488 35 28.

Dieta ONLINE - tel. 881 777 320.


Czy wiesz, że prądy selektywne w połączeniu z Dietą Żółtkową przyspieszają powrót chorego do Zdrowia?

 

 Prądy selektywne a nerwica.

psstres1mini

Neurastenia powoduje zaburzenia w układzie nerwowym człowieka. Zwiększa się wtedy przewaga układu sympatcznego w mózgu, co powoduje obkurczenie tętnic mózgowych i niedotlenienie mózgu. Niedotleniony mózg powoduje przyspieszenie akcji serca, skoki ciśnień, niepokój, lęk i wiele innych objawów związanych z nerwicą.

 

Stosując prądy selektywne likwidujemy te wszystkie objawy w krótkim okresie czasu.

 

 

O szczegóły pytaj pod nr 33 488 35 28 lub 693 842 713.

 

 

 

Neurastenia ONLINE.

man800

 To szybki sposób uzyskania fachowej porady, regeneracji Twojego układu nerwowego, niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania.

W tym celu, wypełnij bezpłatny formularz. Po ustaleniu diagnozy skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy najlepszą metodę poprawy Twojego stanu zdrowia.

Jeżeli posiadasz własne urządzenie do generowania prądów selektywnych, korzystając z naszych porad i opeki zapewnisz sobie bezpieczeństwo w stosowaniu ich w warunkach domowych.

O szczegóły pytaj pod nr 33 488 35 28 lub 881 777 320.

 

 

 

 

 

Kraus SYSTEM - Skuteczny Sposób na Zdrowie 2017