Historia powstania

Historia powstania

"Niech pożywienie będzie waszym lekiem, a lek pożywieniem".

Hipokrates - ojciec medycyny.

Kiedy miałem 21 lat, mój ojciec powiedział mi : „spróbuj zmienić swój sposób odżywiania, zobaczysz, wszystko się zmieni na lepsze”. Wiedziałem w tamtym czasie jedno: Mój ojciec od 20 lat chorował na wrzody żołądka, chodził wiecznie niezadowolony, od czasu do czasu „lądując” karetką w szpitalu. Wtedy pewien mądry, polski lekarz z Ciechocinka uświadomił go o przyczynie jego choroby i dla naszej rodziny stał się CUD, który spowodował, że członkowie naszych rodzin pozbyli się chorób. W ciągu 5 dni, mój ojciec wyleczył wrzody żołądka raz na zawsze, co bardzo mnie ucieszyło, ponieważ powszechnie uważano, że są one dziedziczone w genach. Mój dziadek uniknął zaleconej mu amputacji lewej nogi, a moja babcia wyleczyła się z cukrzycy, odstawiając insulinę na dobre. Skończyły się także jej bóle reumatyczne i ponownie mogła zająć się pracą w jej ulubionym ogródku. CUD czy nauka?

PPiotr Kraus2004oczułem wtedy, że jest w tym jakaś mądrość, z której powinienem skorzystać i za jej namową postanowiłem poznać ten model żywienia.

Od tamtej pory rozpoczęła się moja przygoda z żółtkami i teraz po 17 latach doświadczeń i zgłębiania wiedzy, kiedy zjadłem ich już ponad 25 000 sztuk, dzielę się tą wiedzą z tymi, którzy poszukują zdrowia i mądrości.

Kiedy w 2004r zachorowałem na WZW typ B, wiedza ta pomogła mi w ciągu jednego miesiąca powrócić do zdrowia i to na oczach wszystkich lekarzy w szpitalu. Jedzenie produktów, które w tamtym czasie uważano za szkodliwe, które niby miały mi dodatkowo zniszczyć wątrąbę, okazały się potem źródeł mojego zdrowia. Informacja o moim przypadku została opublikowana w kilku gazetach, o czym można przeczytać m.in.: 

Optymalni  (str. 13, 14, 23, 24), oraz logo.

Dieta Żółtkowa jak ją nazwałem, jest podstawą powrotu człowieka do zdrowia. Jest prawdziwym „chlebem powszednim”, po którym człowiek nabiera apetytu na zdrowie i mądrość. W ich codziennym zjadaniu oraz w zrozumieniu i zastosowaniu zasady proporcji BTW, widzę szansę na powrót rozumu człowieka i nieograniczone możliwości jego wykorzystania. Żółtka są bowiem uniwersalnym nośnikiem życia: energii, białek i witamin, które organizm niezbędnie potrzebuje do prawdiłowego funkcjonowania. Zjadanie ich w większych ilościach sprawia, że zapotrzebowanie na inne produkty maleje a to znaczy, że ludzkość jest bliska rozwiązania problemu głodu na świecie, zarówno tego fizycznego, psychicznego jak również i duchowego. Aby to zrozumieć trzeba być praktykiem i przekonać się samemu na własnej skórze. Zapraszam wszystkich do poznania tej wiedzy, tych z Was, którzy w poznaniu Praw Natury widzą szansę na zdrowe i mądre życie.

Piotr Kraus

Date

11 marzec 2015

Categories

Historia powstania
Kraus SYSTEM - Skuteczny Sposób na Zdrowie 2017