Arkadia Kraus SYSTEM – Dieta Żółtkowa

… to sprawdzona na rodzinie Kraus i tysiącach osób “optymalnych”, polecana dieta niskowęglowodanowa, która pozwala choremu na szybki powrót do Zdrowia. To z pewnością dla wielu “Dieta Cud”, która powinna być stosowana w szpitalnej kuchni.

W Akademii Zdrowia Arkadia “Kraus”, “Dieta żółtkowa” to nazwa 4-poziomowego systemu porad i szkoleń z zakresu Dietetyki Optymalnej w celu zapewnienia pacjentowi, klientowi szybkiego powrotu do zdrowia.  System, został dopracowany przez Józefa i Piotra Kraus w ramach 25-letniej działalności Arkadii “Kraus” z Bielska-Biała. Obecnie uczy w praktyczny sposób zrozumieć przyczyny swoich dolegliwości zdrowotnych wynikających z nieprawidłowego odżywania, zatrucia czy spadku odporności. Dlatego polecany jest szczególnie osobom chorym, wyczerpanym, tym, którzy tracą ZDROWIE lub chcą je jak najdłużej zachować.

 

O SYSTEMie “Dieta żółtkowa”

“Niech pożywienie będzie waszym lekiem, a lek pożywieniem” – nauczał Hipokrates. Stosując Dietę Żółtkową możesz się o tym przekonać. Klucz bowiem do wyjścia z własnych dolegliwości ukryty jest w wiedzy o prawidłowym stosowaniu proporcji BTW (Białka, Tłuszczu, Węglowodanów). To wymaga zrozumienia podstaw z “Dietetyki Optymalnej”, której prekursorem był polski lekarz Ciechocinka – dr Jan Kwaśniewski. Dzięki Akademii Zdrowia Arkadia Kraus SYSTEM, wiedza, którą otrzymujesz staje się prosta w zrozumieniu i zastosowaniu.

System tworzą 4 poziomy wiedzy  ((1) węglowodany, (2) białko i tłuszcz, (3) analiza wyników laboratoryjnych, (4) optymalizm). Dzięki niemu, możesz etapami odkrywać na nowo pożywienie jako źródło najlepszego i naturalnego lekarstwa, jakie organizm człowieka potrzebuje na codzień. Dodatkowym atutem SYSTEMU, jest instynktownie zdobywanie umiejętności zastosowania zasady proporcji BTW w swoim codziennym menu. To właśnie dzięki niej będziesz miał szansę powrócić do swojego zdrowia, zrozumiesz dlaczego ludzie chorują i już jako zdrowy człowiek, świadomie być może pomożesz w realizowaniu z nami „Projektu OPTYMALIZM”.

Zamów już teraz Dietę żółtkową ONLINE i odkryj lekarstwo, które już dawno powinno znaleźć się w szpitalnej kuchni.

Diety Żółtkowe polecane są osobom, które:

  • przebywają w szpitalu,
  • są osłabione biologicznie,
  • doświadczają negatywnych skutków chorób cywilizacyjnych,
  • czują, że tracą ZDROWIE,
  • chcą jak najdłużej zachować własne ZDROWIE,
  • są zainteresowane osiągnięciem równowagi biologiczno-duchowej

Masz Pytania? Wypełnij formularz – BEZPŁATNE WSPARCIE.

 

Fundamentem modeli żywienia opracowanych przez Kraus SYSTEM jest żółtko jaja kurzego. Ten cud natury stanowi podstawowy, naturalny budulec w jaki zaopatrujemy naszych klientów podczas układania DIETY ŻÓŁTKOWEJ. Jak podkreślają naukowcy w tym prof. Tadeusz Trziszka, to właśnie żółtko jest źródłem bezcennych tłuszczy, białek oraz wszelkich witamin jakie człowiek potrzebuje na co dzień do życia. Pozostałe, polecane w DIECIE ŻÓŁTKOWEJ produkty spożywcze, są od niego nieco inne i dobierane w Kraus SYSTEM tak, aby uzupełnić powstałe w wyniku istniejącej choroby, niedobory białek z zachowaniem proporcji BTW (Białko, Tłuszcz, Węglowodany) w zjadanym pokarmie.

 

 

Szybki kontakt: tel. 881 777 320 lub Messenger
Show Buttons
Hide Buttons