O diecie żółtkowej

Dieta Żółtkowa – to modele żywienia, które umożliwiają chorującym osobom, szybki powrót do Zdrowia – na poziom optymalizmu.

To także 4-poziomowy system porad i szkoleń z za-kresu poznania i opanowania podstaw dietetyki optymalnej, opracowany na podstawie naszego, 20-letniego doświadczenia w stosowaniu diety niskowęglowodanowej. Dietę Żółtkową polecamy osobom, które tracą ZDROWIE lub chcą je jak najdłużej zachować.

Stosując Dietę Żółtkową odkrywasz „pożywienie, które jest lekarstwem”. Otrzymujesz klucz do wyjścia z własnych dolegliwości, który ukryty jest w prawidłowym stosowaniu proporcji BTW (Białka, Tłuszczu, Węglowodanów). Dzięki opanowaniu 4 poziomów Diety Żółtkowej ((1) węglowodany, (2) białko i tłuszcz, (3) analiza wyników laboratoryjnych, (4) optymalizm), nauczysz się instynktownie zachowywać zasadę proporcji BTW w swoim codziennym menu, powrócisz do zdrowia, zrozumiesz dlaczego ludzie chorują i świadomie weźmiesz udział w „Projekcie OPTYMALIZM”.

“Pożywienie jest lekarstwem” – nauczał Hipokrates a dzięki Kraus SYSTEM – Skuteczny Sposób na Zdrowie będziesz się mógł/a o tym przekonać.

Diety Żółtkowe polecane są osobom, które:

  • są osłabione biologicznie,
  • doświadczają negatywnych skutków chorób cywilizacyjnych,
  • czują, że tracą ZDROWIE,
  • chcą jak najdłużej zachować własne ZDROWIE,
  • interesują się duchowością,
  • są zainteresowane osiągnięciem własnego poziomu optymalizmu.

Fundamentem DIET opracowanych przez Kraus SYSTEM jest żółtko jaja kurzego. Ten cud natury stanowi podstawowy, naturalny budulec w jaki zaopatrujemy naszych klientów podczas układania DIETY ŻÓŁTKOWEJ. Jak podkreślają naukowcy w tym prof. Tadeusz Trziszka, to właśnie żółtko jest źródłem bezcennych tłuszczy, białek oraz wszelkich witamin jakie człowiek potrzebuje na co dzień do życia. Pozostałe, polecane w DIECIE ŻÓŁTKOWEJ produkty spożywcze, są od niego nieco inne i dobierane w Kraus SYSTEM tak, aby uzupełnić powstałe w wyniku istniejącej choroby, niedobory białek z zachowaniem proporcji BTW (Białko, Tłuszcz, Węglowodany) w zjadanym pokarmie.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat “Diety żółtkowej” zapraszam Cię na spotkania OptyClubu.

OptyClub spotkania

 

Szybki kontakt: tel. 881 777 320 lub Messenger
Show Buttons
Hide Buttons