O diecie żółtkowej

Dieta Żółtkowa – to sprawdzona na tysiącach osób dieta niskowęglowodanowa, która umożliwia chorującym osobom, szybki powrót do Zdrowia – na poziom optymalizmu skali MOM.

To także 4-poziomowy system porad i szkoleń działalności Kraus SYSTEM, który ucząc pacjenta podstaw dietetyki optymalnej, pomaga mu lepiej zrozumieć przyczyny chorób człowieka i przez to usuwa je trwale z jego życia. System “szybkiego powrotu do zdrowia”, został opracowany przez Piotra Kraus na podstawie 23-letniej działalności Arkadii “Kraus” z Bielska-Biała i jest polecany osobom, które tracą ZDROWIE lub chcą je jak najdłużej zachować.

“Niech pożywienie będzie waszym lekiem, a lek pożywieniem” – nauczał Hipokrates. Stosując Dietę Żółtkową każdy może się o tym przekonać. Klucz bowiem do wyjścia z własnych dolegliwości, ukryty jest w prawidłowym stosowaniu proporcji BTW (Białka, Tłuszczu, Węglowodanów) a to wymaga zrozumienia podstaw dietetyki optymalnej, która dzięki systemowi porad Kraus SYSTEM, staje się prosta w zrozumieniu i zastosowaniu. System tworzą 4 poziomy wiedzy  ((1) węglowodany, (2) białko i tłuszcz, (3) analiza wyników laboratoryjnych, (4) optymalizm), które uczyć Cie będą wykorzystywać pożywienie jako najlepsze, naturalne lekarstwo. System porad i szkoleń nauczy Cię instynktownie zachowywać zasadę proporcji BTW w swoim codziennym menu. Dzięki temu szybko powrócisz do swojego zdrowia, zrozumiesz dlaczego ludzie chorują i świadomie weźmiesz udział w „Projekcie OPTYMALIZM”. Zamów już teraz Dietę żółtkową ONLINE w abonamencie i wykorzystaj lekarstwo którym jest twoje pożywienie.

Diety Żółtkowe polecane są osobom, które:

  • są osłabione biologicznie,
  • doświadczają negatywnych skutków chorób cywilizacyjnych,
  • czują, że tracą ZDROWIE,
  • chcą jak najdłużej zachować własne ZDROWIE,
  • interesują się duchowością,
  • są zainteresowane osiągnięciem równowagi biologiczno-duchowej

Fundamentem modeli żywienia opracowanych przez Kraus SYSTEM jest żółtko jaja kurzego. Ten cud natury stanowi podstawowy, naturalny budulec w jaki zaopatrujemy naszych klientów podczas układania DIETY ŻÓŁTKOWEJ. Jak podkreślają naukowcy w tym prof. Tadeusz Trziszka, to właśnie żółtko jest źródłem bezcennych tłuszczy, białek oraz wszelkich witamin jakie człowiek potrzebuje na co dzień do życia. Pozostałe, polecane w DIECIE ŻÓŁTKOWEJ produkty spożywcze, są od niego nieco inne i dobierane w Kraus SYSTEM tak, aby uzupełnić powstałe w wyniku istniejącej choroby, niedobory białek z zachowaniem proporcji BTW (Białko, Tłuszcz, Węglowodany) w zjadanym pokarmie.

A ty jak myślisz? Czy pożywienie jest lekarstwem? Jasne że tak. Czas, abyś odkrył w nim “własną proporcję”, która pomoże Ci być wreszcie sobą. Masz Pytania? Wypełnij formularz.

 

 

 

Szybki kontakt: tel. 881 777 320 lub Messenger
Show Buttons
Hide Buttons