Kraus SYSTEM – Dieta Żółtkowa

… to sprawdzona na rodzinie Kraus i tysiącach osób dieta niskowęglowodanowa, która pozwala choremu na szybki powrót do Zdrowia. To z pewnością “Dieta Cud”, która powinna być stosowana w szpitalnej kuchni.

To także 4-poziomowy system porad i szkoleń działalności Kraus SYSTEM. System “szybkiego powrotu do zdrowia”, został dopracowany przez Józefa i Piotra Kraus na podstawie 23-letniej działalności Arkadii “Kraus” z Bielska-Biała. Oprócz gotowych wskazówek, modeli żywienia, nauczy Cię podstaw z “Dietetyki Optymalnej”, dzięki czemu pomoże Ci lepiej zrozumieć przyczyny swoich dolegliwości zdrowotnych wynikających z nieprawidłowego odżywania. Obecnie jest polecany osobom chorym, wyczerpanym, które tracą ZDROWIE lub chcą je jak najdłużej zachować.

 

Jak działa SYSTEM?

“Niech pożywienie będzie waszym lekiem, a lek pożywieniem” – nauczał Hipokrates. Stosując Dietę Żółtkową każdy się o tym może przekonać. Klucz bowiem do wyjścia z własnych dolegliwości ukryty jest w prawidłowym stosowaniu proporcji BTW (Białka, Tłuszczu, Węglowodanów). To wymaga skolei zrozumienia podstaw z “Dietetyki Optymalnej”, której prekursorem był polski lekarz Ciechocinka – dr Jan Kwaśniewski. Dzięki Kraus SYSTEM, wiedza, którą otrzymujesz staje się prosta w zrozumieniu i zastosowaniu.

System tworzą 4 poziomy wiedzy  ((1) węglowodany, (2) białko i tłuszcz, (3) analiza wyników laboratoryjnych, (4) optymalizm), które uczą Cię na podstawie twoich doświadczeń, jak wykorzystywać pożywienie jako najlepsze, naturalne lekarstwo i instynktownie zachowywać zasadę proporcji BTW w swoim codziennym menu. Dzięki temu szybko powrócisz do swojego zdrowia, zrozumiesz dlaczego ludzie chorują i świadomie weźmiesz udział w „Projekcie OPTYMALIZM”.

Zamów już teraz Dietę żółtkową ONLINE i odkryj lekarstwo, które już dawno powinno znaleźć się w szpitalnej kuchni.

Diety Żółtkowe polecane są osobom, które:

  • są osłabione biologicznie,
  • doświadczają negatywnych skutków chorób cywilizacyjnych,
  • czują, że tracą ZDROWIE,
  • chcą jak najdłużej zachować własne ZDROWIE,
  • są zainteresowane osiągnięciem równowagi biologiczno-duchowej

 

Masz Pytania? Wypełnij formularz – BEZPŁATNE WSPARCIE.

Fundamentem modeli żywienia opracowanych przez Kraus SYSTEM jest żółtko jaja kurzego. Ten cud natury stanowi podstawowy, naturalny budulec w jaki zaopatrujemy naszych klientów podczas układania DIETY ŻÓŁTKOWEJ. Jak podkreślają naukowcy w tym prof. Tadeusz Trziszka, to właśnie żółtko jest źródłem bezcennych tłuszczy, białek oraz wszelkich witamin jakie człowiek potrzebuje na co dzień do życia. Pozostałe, polecane w DIECIE ŻÓŁTKOWEJ produkty spożywcze, są od niego nieco inne i dobierane w Kraus SYSTEM tak, aby uzupełnić powstałe w wyniku istniejącej choroby, niedobory białek z zachowaniem proporcji BTW (Białko, Tłuszcz, Węglowodany) w zjadanym pokarmie.

 

 

Szybki kontakt: tel. 881 777 320 lub Messenger
Show Buttons
Hide Buttons