Od Piotra Kraus – twórcy SYSTEMU – “Dieta Żółtkowa”

https://www.dietazoltkowa.pl/wp-content/uploads/2019/03/Piotr-Kraus-mini.png

Jeżeli potrzebujesz polepszyć aktualny stan swojego zdrowia, sprawdzonym na tysiącach ludzi modelem żywienia to mam coś ciekawego dla Ciebie. Jeżeli rozumiesz dodatkowo maksymę ojca medycyny Hipokratesa: „niech pożywienie będzie Waszym lekiem a lek pożywieniem”, to już pewnie się domyślasz, co mam Tobie do zaoferowania.

„Dieta Żółtkowa”, którą proponuje każdemu wypróbować, to sprawdzona na mnie i kilkuset tysiącach już osób, metoda szybkiego powrotu do zdrowia oparta na zdrowo-rozsądkowym sposobie odżywiania. Stosując ją dowiesz się z czego zbudowany jest Twój pokarm pod kątem zawartej w nim proporcji BTW  oraz znajdziesz odpowiedź na pytanie: “dlaczego z tak wielu produktów spożywczych warto w czasie utraty odporności, zdrowia, wybrać od razu żółtko jaja kurzego”.

“Dieta Żółtkowa” z pewnością przyczyni się w przyszłości do zaoszczędzenia wiele czasu i pieniędzy, jakie praktycznie każdy dojrzały człowiek musi wcześniej czy później zostawić w systemie medycznym, ponieważ sama w sobie jest alternatywą dla odpowiednich farmaceutyków i suplementów.

Jej prostota działania polega na powrocie człowieka do przeszłości, do warunków w których pokarm decydował o próbie przetrwania człowieka w życiu. Co jadł i co dawało mu siłę do życia? Po których produktach spożywczych był lepszym człowiekiem i zmieniał świat na PLUS, po których gorszym i zmieniał go na MINUS? Po których pojawiają się choroby a po których zdrowie? Po których czujesz, że jesteś postacią biologiczno-duchową a po których tego nie wiesz.

“Dieta żółtkowa” to odkrycie, które przypomina ludziom XXI wieku, którzy dziś technologicznie oddali się od społecznej normy właściwego myślenia ludzi, że nadal wszystko co jest bowiem potrzebne człowiekowi do dobrego i godnego życia w zdrowiu, w mądrości i miłości, do zatrzymania złej pracy swego mózgu, zaczyna się na talerzu człowieka.

Z pewnością tym pokarmem , który Ci polecę staną się produkty powstałe z jaj, masła, sera, mleka, warzyw, mięsa a nawet i owoców. Jeżeli je lubisz, widzisz, nic się zbytnio nie zmieni. W Kraus SYSTEM ułożymy je jedynie według proporcji i ilości, aby powstał  zadowalający dla Ciebie efekt zdrowotny. “Każdy bowiem nadmiar i niedobór wszystkiego w pokarmie szkodzi ale sprawny rozum określając środek między nimi (optymalizm), dzięki temu wydłuży sobie życie”.

Kiedy tylko Twój sposób myślenia zmieni się na lepszy, spodziewam się, że naturalnie otrzymasz siłę do pracy nad realizacją swojego celu. Pokonasz pierwsze swoje ubawy i lęki,  które Cię blokowały przed zmianą na lepsze. Przekonasz się, że żółtka będą Ci w tym bardzo pomać. Kiedy zechcesz dowiedzieć się dlaczego to właśnie głównie żółtko tak działa, odkryjesz w nim zasadę proporcji życia, którą kiedy zaczniesz stosować,  w praktyce otworzy Ci oczy na wiele osobistych rozwiązań.

Spodziewam się także, sądząc po sobie, że po jej zastosowaniu poczujesz się nie tylko od razu zdrowiej, ale również będziesz mógł odkryć w sobie siłę biologiczno-duchową, tzw. Energię Optymalną do działań na rzecz przyczynowego rozwiązywania własnych i społecznych problemów ludzi XXI wieku.

“Dieta Żółtkowa” służy mi już od ponad 23 lat. Oparta na wiedzy lekarzy: dra Jana Kwaśniewskiego, Wolfganga Lutza i doświadczeniu Akademii Zdrowia “Arkadii Kraus – Kraus SYSTEM”, którą zakładał mój ojciec w 1998 roku, pozwala na zastosowanie jej praktycznie w każdej jednostce chorobowej z którymi służba zdrowia ma dziś do czynienia.

Istnieje przyczyna główna wszystkiego, także twojego problemu, a ona zaczyna się najczęściej na talerzu. “Dieta Żółtkowa” obala mi “Mit o cholesterolu”  jaki panuje do dzisiaj w akademickiej służbie zdrowia i argumentuje zmiany jakie się w niej dokonać powinny, aby zdrowie społeczne mogło zachowywać się także w następnych pokoleniach a służba zdrowia była przykładem przyczynowego leczenia chorych nie tylko jej skutków. “Dieta Żółtkowa” jest więc także jednym z naukowych dowodów na istnienie możliwości przyczynowego leczenia chorych w polskiej służbie zdrowia.

Dlatego wrzucając “Dietę Żółtkową” do “koszyka” otrzymasz “kota bez worka”. Konkretny i sprawdzony już model żywienia adekwatny do Twojej sytuacji zdrowotnej, po którym dzięki wsparciu ONLINE lepiej zrozumiesz “klucz do wyjścia ze swoich dolegliwości” – zasadę proporcji pokarmu człowiea. Stosując opracowany w Kraus SYSTEM dowolny model żywienia, możesz liczyć więc na szybką poprawę zdrowia, ponieważ jego skuteczność jest bardzo wysoka.

Dodatkowo poprzez Kraus SYSTEM otrzymasz sprawdzoną po 23 latach doświadczeń wiedzę  dietetyczną, która 17 lat termu pomogła mi samemu wyleczyć się w szpitalu z WZW typu B, nie szczepionką, interferonem, kroplówkami czy farmaceutykami a jedynie właściwym pokarmem.

Ponieważ “Dieta Żółtkowa”za każdym razem, kiedy czuje się niezdrowo, pomaga mi i tysiącom osobom w naturalny sposób powrócić do zdrowia, chciałbym abyś i ty również jako przedstawiciel Homo Sapiens, mógł mieć do niej dostęp . W tym celu zapraszam Cię do OptyClub – klubu ludzi dobrej woli. Tam zmieniamy świat na PLUS.

Wypróbuj więc dziś “Dietę Żółtkową” od  Kraus SYSTEM. Pomaga nie tylko poczuć się zdrowiej, dając każdemu naturalną energię do życia, ale również odkrywa przed dociekliwymi klientami podstawy „Dietetyki Optymalnej”, która jako alternatywa dla akademickiej, w naukowy sposób do zdrowia prowadzi. “Dieta Żółtkowa” to nie kolejna modna dieta, lecz sprawdzone, optymalne narzędzie do walki chorobami i problemami cywilizacyjnymi człowieka, którym każdy kto che, może nauczyć się posługiwać. Przywraca witalność, godność, wydłuża życie. To żywienie ludzi z czasów, w których nie było jeszcze szpitali.

Pozdrawiam,

Piotr Kraus

Szybki kontakt: tel. 881 777 320 lub Messenger
Show Buttons
Hide Buttons